Web Tasarım Firması

Ana Sayfa Yazısı İngİngilizce

Tansa Makine Dış Tic. Ltd. Şti. İSTANBUL ilinin Zeytinburnu ilçesinde, 1997 yılında deri makinalari ve makine parçaları ithalat ve ihracatını yaparak, ticari faliyetlerini sürdürmeye başlamıştır. Geçen bu süreçte, Tansa Makine 400 m2´lik alanda ticari faliyetlerine devam etmektedir.

Yaklaşık 350 referansı ile ithal etmekte olduğu dünya standartlarında olan 22 markalı ürünleri, Türkiye´nin her noktasındaki Deri Firmalarına ulaştırmaktadır. Verdiği hizmetin hızlı, istikrarlı, güvenilir olması esas olup; hizmet verdiği deri sektöründe ki müşterilerine; sürekli bilgiye dayalı, dürüst ve samimi ilişkilere değer vermektedir. İthal ettiği makinalara vermiş olduğu garanti ve sınırsız olarak sağladığı teknik servis imkanlarıyla Tansa Makine olarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaya çalışmaktadır.

Bugün itibariyle Tansa makine, deri konfeksiyon ithalatında kullanılan bütün makinaların ithalat ve ihracatını yapmaktadır. Özellikle overlok makine gurubunda, zengin ürün gurubuna sahip bulunan Tansa makine, SUCCESS deri overlok makinasının Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır. Stoklarımızda STROBEL, PFAFF, DURKOOPF ADLER, düğme ilik makinaları ve işleme makinaları, biye kesme ve saya traş makinaları, AESCULAP kuzu ve kürk tıraş makinaları ve bu makinalarla ilgili olan her türlü orijinal yedek parçaları mevcut bulunmaktadır. Tansa Makine her zaman geleceğe dönük plan, proje ve yatırımları ile doğru zamanda doğru yerde doğru olanı yapmayı ilke edinmiştir. Tansa Makine, Türkiye dışında, Kuzey Kıbrıs,Orta Asya Türk Cumhuriyetleri, Romanya, Bulgaristan, Rusya, Irak, İran gibi ülkelere de hizmet vermektedir.